Antalya Radyo frekans zayiflama

 Radyo frekans zayiflama işlemlerimiz Sahne Güzellik Merkezi

Kızıl ötesi Radyo Frekans tedavisi; çapta küçülme, bölgesel incelme, vücut şekillendirme, cilt sıkılaştırma, bölgesel kan dolaşımındaki iyileşme, cilt dokusunu iyileştirme, minör kas ağrılarında rahatlamaya yardımcı olmak amacıyla bacak, basen, üst kol, bel, karın, yüz ve boyunda kullanılmaktadır.

Kızıl ötesi ve Radyo Frekans enerjilerinin sinerjik kombinasyonu cildi ısıtarak oksijenin hücre içi difüzyonunu arttırabilir. Radyo Frekans tedavisi kan akışının hızlanmasına yardımcı olur.

Böylece metabolizma harekete geçer, ısı ile genleşmeyi sağlayıp radyo frekans ile var olan selülitleri küçülterek ciltteki görünümü düzenler, aynı zamanda cildin yenilenmesine, canlanmasına yardımcı olur. Doku sıkılaşarak daha pürüzsüz bir görünüme kavuşabilir.

Uygulama şekli:

Haftada 2 kez, tüm vücut uygulamalarında maksimum 40 dk. bölgesel uygulamalarda ise maksimum 20 dk. uygulama yapılır. Uygulama başlığı içerisinde 4 ayrı program mevcuttur.

Cilt Gençleştirmede Radyo Frekansın Etkileri Nedir?
Cildin elastikiyet kaybını giderir. İnce kırışıklıkları açar, gıdı toparlamasında etkilidir, cildi sıkılaştırır ve sağlıklı bir cilt rengi oluşturur.

Call Now ButtonHemen ara