Antalya Hydrafacial

Hydrafacial nedir?

Hydrafacial günümüzün en son teknolojilerini kullanarak, ciltte derinlemesine temizlik yaratan cilt bakım uygulamasıdır. Eminiz sen de arkadaş ortamında ‘Hydrafacial ne demek?’ sorusunu sık sık duymuşsundur. Hydrafacial Türkiye’de oldukça yaygın bir cilt bakım yöntemi haline geldi. Vakum teknolojisini kullanan Hydrafacial, klasik cilt bakımlarından farklı olarak cilde zarar vermeden, gözenekleri derinlemesine temizliyor. Cilt bakımı Hydrafacial, akne, sivilce, kırışıklık, mat ve solgun görünüm gibi cilt problemlerinin tedavisinde kullanılıyor. Hydrafacial before after görselleri bu cilt bakımının etkilerini sana ispatlayacak cinsten!
Hydrafacial cilt bakımı nasıl yapılır?

Hydrafacial cilt bakımı ile ilgili en çok merak edilen soru ‘Hydrafacial nasıl yapılır?’ Hydrafacial cilt bakımı vakum tekniğinden yardım alarak yapılır. Bu cilt bakımının en önemli özelliği cildi vakum yöntemiyle derinlemesine temizlemek ve gözeneklerin içinde biriken yağ ve kiri dışarı çıkarmaktır.
Hydrafacial cilt bakımı dört adımdan meydana gelir. Cilt temizleme, soyma, yenileme, nemlendirme ve antioksidan koruma aşamalarından sonra cildin bir anda bebek gibi pürüzsüz ve sağlıklı görünür.
Hydrafacial nasıl uygulanır?: İlk aşamada cildin vakum yöntemi ile temizlenirken, ikinci aşamada cilt tipine uygun solüsyon yardımı ile cildinin tedavi süreci başlatılır. Radyofrekans teknolojisi kullanılarak uygulanan bu solüsyon peptit, antioksidan ve hyaluronik asit içerdiği için cildin doğal kolajen üretimini destekler. Cilt kolajen üretimini başlattığında, cildin doğal olarak nemlenir, akne ve sivilceler onarılır ve cilt yenilenmesi sağlanır. Son olarak yüzüne uygulanan soğutucu başlık sayesinde cildine şok etkisi yaratılır ve bu solüsyonun cildine hapsolur.
Antalya Hydrafacial ne işe yarar açıklayalım; Bilinçsiz güneşlenme, yanlış beslenme ve çevresel faktörler cildimize gölge düşürebiliyor. Zamanla cildimiz daha mat, kuru, sivilceli veya lekeli bir hale gelebiliyor. Bu problemlerin hepsi tek bir çözüm etrafında toplanıyor: Hydrafacial cilt bakımı.


Vakumlu Vortex başlığı sayesinde Hydrafacial cildinin nazikçe temizlenmesini sağlar ve cilt dokusuna hasar vermez. Aynı zamanda bu başlık, cildin en minimal adımda soyulmasını sağlayarak cilt yüzeyindeki ölü derinin dışarı atılmasını sağlar. Böylece gözeneklerini tıkayan makyaj artığı, havadaki kir ve sebum birikintisinden kurtularak gözeneklerinin nefes almasını sağlayabilirsin.
Hydrafacial nedir ne işe yarar? denildiğinde aklımıza ilk olarak cildin vakum teknolojisi ile temizlenmesi geliyor. Hydrafacial faydalarının başında; cilde aydınlık ve daha genç bir ifade vermesi, pürüzsüz göstermesi ve lekeleri gidermesi yer alıyor. Kısaca tek cilt bakım seansında cildin daha parlak, renk eşitsizliğinin düzenlenmiş, pürüzsüz ve sağlıklı görünmesini kim istemez?
Klasik cilt bakımında gözenek ve sivilceler sıkılarak temizlenirken, cildin çizilmesine ve üst derinin zarar görmesine neden olabiliyor. Hydrafacial cilt bakımında ise, vakum ve solüsyonlar kullanılarak cilde zarar verilmeden, klasik bakımdan daha derin bir temiz sağlanır. Hydrafacial zararları yok denecek kadar azdır. Aqua Peel de bir diğer yaygın cilt bakımlarından biridir. Aqua Peel ile Hydrafacial arasındaki fark; Hydrafacial cilt bakımında yoğun bir peeling uygulaması olmadığı için uygulama sonrası günlük hayatınıza kolayca devam edebilirsiniz.
İnnofacial hydrafacial farkı ise, düzenli yapıldığında ciltte melanin üretimini engelleyerek ve birikimini dağıtarak cilt beyazlatma üzerinde odaklanmasıdır.
Hydrafacial yaptıranlar, cilt bakımı sonrası ciltlerinde yumuşacık, pürüzsüz ve daha sıkı bir görünümle karşılaşırlar.

Antalya Hydrafacial

Antalya güzeloba Hydrafacial

Antalya Lara Hydrafacial

Antalya konyaaltı Hydrafacial

Antalya fener Hydrafacial

Antalya şirinyalı Hydrafacial

Antalya muratpaşa Hydrafacial

Antalya kepez Hydrafacial

Antalya bellek Hydrafacial

Hydrafacial

Call Now ButtonHemen ara