Antalya Güzellik merkezi kırışıklık cilt bakımı

Antalya  kırışıklık cilt bakımı

Kırışıklık Tedavisi Uygulamaları
Yüzümüzde aşırı çalışan mimik kasları dinamik yüz çizgilerine yol açıyor ve bizi olduğumuzdan daha yaşlı gösteriyor. Bu çizgilerin cerrahi ile giderilmesi çok zahmetli olabiliyor. Sahne güzellik merkeziKırışıklık tedavisi maddesini yüzdeki seçilmiş mimik kaslara injekte ederek en az dört ay süreyle size daha çekici ve daha genç bir görünüm kazandırıyoruz. Uygulama yirmi dakika sürüyor ve hemen normal yaşamınıza dönebiliyorsunuz.
– “Kaşlarımın arasındaki çizgi beni aslında olmasamda, kızgın gösteriyor.”
– “Alnımdaki çizgiler beni olduğumdan daha yaşlı gösteriyor.”
– “Gülmeyi seviyorum, ama göz kenarlarım çok fazla kırışıyor.”
– “Kaşlarımın daha fazla kalkık olmasını isterdim.”


Belki sizde bu tip bir yakınma içerisindesiniz veya BOTOX ‘u merak ediyorsunuz ve daha fazlasını bilmek istiyorsunuz. Ve BOTOX’un sizin için uygun olup olmadığını merak ediyorsunuz.

Kırışıklıklar Nasıl Olur?
Yüzümüzde mimiklerimizi her hareket ettirdiğimizde yani güldüğümüz, kızdığımız, şaşırdığımız zaman cilt altındaki kaslar hareket eder. Bu hareketlerin sürekli tekrarlanmaları ile zamanla yüzümüzde kırışıklıklaroluşur. Bu kırışıklıklara dinamik kırışıklıklar adı verilir. Kişinin mimiklerini kullanma sıklığı, güneşe maruz kaldığı süre, cilt ve kas yapısı, yaş ve cinsiyet bu kırışıklıkların seviyesinde belirleyicidir.

Kimler Kırışıklık Tedavisi İçin Uygundur?

18-65 yaş aralığı içerisindeyseniz ve olabileceğinizin en iyisini görünmek istiyorsanız kırışılık tedavisi sizin için uygundur. Görünüşüne önem veren binlerce kadın ve erkek kırışıklık tedavisinin faydalarını keşfetti. Sadece sanatçılar, politikacılar, modeller değil , öğretmenler, anneler ve iş dünyasından ve hayatın her alanından insanlar.


Kırışıklık Tedavisi Nedir?

Kırışıklık tedavisi zamanla yüzde oluşan dinamik kırışıklıkları, çizgileri azaltan basit, cerrahi olmayan bir uygulamadır. Yirmi dakikalık bir uygulama ile kırışıklıklara yol açan kasları 4 ila 6 aya kadar gevşetir. 3-7 gün içerisinde etkili olmaya başlar. Kolay, hızlı ve iyileşme süreci gerektirmeyen bir uygulama olduğu için birçok insan uygulama sonrası işine ve günlük hayatına geri döner.
Kırışıklık Tedavisi Hangi Bölgelere Uygulanır?
Özellikle mimik kaslarının hareketine bağlı olarak ortaya çıkan alın bölgesi, kaş arası ve göz kenarı çizgileri kırışıklık tedavisine son derece iyi cevap vermektedir. Bunun dışında üst dudak ve boyun çizgileri tedavi edilebilir. Ayrıca el,ayak ve koltukaltı bölgeleri terleme tedavisinde kullanılmaktadır.

Uygulama Nasıl Olur?

Antalya Güzellik merkezi tavsiyesi Doktorunuz en iyi sonucu alabilmek için enjeksiyon yapılacak bölgeyi tespit eder. Anestezi gerekmez, hassasiyete göre belki anestetik bir krem veya buz kompresi uygulanabilir. Uygulanacak her bölgeye çok az dozlarda BOTOX enjeksiyonla tatbik edilir. Uygulama süresi yaklaşık 20 dakikadır. Normal aktivitenize hemen geri dönersiniz.

Kırışıklık Tedavisi Etkisi Ne Kadar Sürer?

Kırışıklık Tedavisi’nin etkisi 4 aya kadar sürmektedir. Tekrar eden uygulamalarda bu süre artmaktadır.

Yan Etkisi Var Mıdır?

Bilinçli ve tecrübeli ellerde yan etkisi çok azdır. Çok nadir olarak, baş ağrısı veya yanlış yere uygulama sonucu geçici göz kapağı düşüklüğü görülür. Enjeksiyon alanında nadiren hafif kızarıklık görülebilir, makyajla kolayca kapatılabilir.

>Kırışıklık Tedavisi Uygulamaları

Ağrılı Mıdır? Çok az ve kısa süreli batma hissi duyulur. Uygulama tamamlandığında genellikle hiçbir ağrı kalmaz.
Uygulamaya Devam Etmezsem Kırışıklıklarım Daha Kötüye Gider Mi?
Hayır. Kırışıklıklarınız yavaş yavaş tedavi öncesi durumuna geri döner.
Uygulama Öncesi Dikkat Edilecek Noktalar?
Doktorunuza, mevcut sağlık sorunlarınız ve varsa kullanmakta olduğunuz ilaçlar hakkında bilgi veriniz. Gebelik ve süt verme hallerinde kırışıklık tedavisi uygulaması önerilmez. Kırışıklık tedavisi uygulanacak bölgede daha önce herhangi bir ameliyat geçirmiş iseniz veya ağır nörolojik hastalıklarınız varsa bu konuda doktorunuzu bilgilendiriniz.

ANTALYA CİLT BAKIMI

ANTALYA GÜZELOBA CİLT BAKIMI

ANTALYA KONYAALTI CİLT BAKIMI

ANTALYA ŞİRİNYALI CİLT BAKIMI

ANTALYA MURATPAŞA CİLT BAKIMI

ANTALYA BELLEK CİLT BAKIMI

ANTALYA KEPEZ CİLT BAKIMI

ANTALYA FENER CİLT BAKIMI

ANTALYA KALEİÇİ CİLT BAKIMI

ANTALYA ARAPSUYU CİLT BAKIMI

ANTALYA MERKEZ CİLT BAKIMI

Call Now ButtonHemen ara