Antalya Dermapen güzellik merkezi

DERMAPEN NEDİR?

Dermapen tedavisi günümüzün en önemli cilt problemlerinden olan sivilce izleri, gözenekler, cilt yenileme, güneş lekeleri, cilt sıkılaştırma, ince çizgilerin giderilmesi ve çatlak tedavilerinde kullanılmaktadır.

Dermapen tedavisi yüz, saç, el ve boyun bölgesinde, vücutta doku kaybı olan bölgelerde kallojen dokunun arttırılarak cildin yeniden yapılanması için kullanılır. Dermapen uygulaması ile ciltte hasara uğramış dokular yeniden işlem yapılacak bölgeye saf hyaluronikasit uygulanır. Bu tedavide cilde birden fazla mikro kanal açılır. Otomatik ve titreşimli iğneleme tekniği sayesinde ağrı hissi azaltılırken, ürünlerin emilim miktarı hızlanır ve tedavinin etkinliği arttırılır.

 

Tüm bu uygulama yaklaşık 1 saatte tamamlanır. Uygulanan bölgede doku kaybı onarılır ve yeni doku oluşumu sağlanarak cilt problemleri kısa sürede yok olur. İyileşme oldukça kısa sürede tamamlanır. Kollajen üretimi sayesinde hasara uğramış dokular yeniden yapılanır ve sıkılaşır.

Genellikle kanamasız olan dermapen tedavisi, cilt yapısına ve problemlerine bağlı olarak 2-6 seans arası yapılmaktadır. Bu seanslarla kırışıklık tedavisinde de daha kalıcı yollar sonuçlar elde edilebilir

 

Antalya güzellik merkezi

Antalya dermapen

Antalya Muratpaşa dermapen

Antalya Lara dermapen

Antalya güzeloba dermapen

Antalya konyaaltı dermapen

Antalya Fener dermapen

Antalya şirinyalı dermapen

Dermapen nedir?

 

Call Now ButtonHemen ara